18
квіт.

Курсанти академії в гостях у студентів одеського коледжу транспортних технологій

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 5797
  • Друк

Курсанти академії в гостях у студентів одеського коледжу транспортних технологійВже стало доброю традицією запрошувати в гості до Військової академії студентів одеського коледжу транспортних технологій, які не пропускають жодного «Дня відкритих дверей». Але на цей раз саме курсантів запросили в гості до коледжу.

Курсантів гостинно зустрічали студенти разом з викладачем військової справи полковником в відставці Володимиром Степановичем Прошиним. Курсанти відвідали музей коледжу, де ознайомились з історичним шляхом розвитку навчального закладу. До речі, у цьому році коледж святкує своє 145 річчя є одним з найстаріших галузевих освітніх закладів. На одному із стендів, серед портретів випускників коледжу, курсанти побачили портрети цьогорічних випускників Військової академії – лейтенантів Олександра Остапенко та Олександра Новицького (факультет РАО) .

Курсанти академії в гостях у студентів одеського коледжу транспортних технологійКурсанти Станіслав Щелинський та Сергій Мороз (факультет МТЗ) разом з полковником Володимиром Прошиним провели показові заняття, на яких із студентами-першокурсниками відпрацьовувались елементи стройової підготовки, вправи по розборці та зборці автомату АК, стрільба з пневматичної гвинтівки ІЖ-38. По закінченню занять було відмічено добрі навички у студентів та зацікавленість багатьох хлопців до військової справи. Курсанти також відповіли на питання хлопців що до навчання у Військовій академії, розповіли о спеціальностях, які готують у військовому виші та запросили всіх бажаючих відвідати академію та продовжити навчання і отримати вищу освіту у її стінах.

Наприкінці зустрічі її учасники сфотографувались на згадку.

(В.Журавльов)

Рейтинг
10 голосів